czwartek, 19 marca 2009

Rhetorical questions....

Moja ulubiona gra w przedmioty: przydzielanie im (coraz to) nowych funkcji... Dlaczego lampion nie mógłby być swoistym pojemnikiem na owoce? Myślę, że jest to pytanie retoryczne:))))
Wiosna podobno coraz bliżej - jeśli tak to przyznaję, że tego roku skrada się wyjątkowo niepostrzeżenie: Warszawa nieugięcie szara i chłodna, wciąż trzeba pamiętać o rękawiczkach... Ach (a może raczej: Brrr?)...
Wśród zawieszek, które ostatnio tworzyłam niejedna odą do wiosny mogłaby zwać się... To chyba nie przypadek? (Znów retorycznie?:))))) Chwila, kiedy świat zaczyna pachnieć wiosną to jeden z najprzyjemniejszych prezentów Natury. Ach... (z pewnością: Ach!...:))))Mam nadzieję, że słońce szczodrze zadba o oprawę nadchodzącego weekendu
- czego Wam wszystkim życzę.
Alicja

10 komentarzy:

 1. U nas w Szczecinie już wiosna pełną para. Słoneczko, krokusy kwitną na Jasnych Błoniach, ptaszki rozśpiewane - nawet moje koty siedzą ciągle w otwartym oknie i jakby weselsze.Nawet wczoraj zrobiłam próbna pisankę! Wiosna - nie ma co. Tylko ja się po tej zimie pozbierać nie mogę. Ciężko powiedzieć czemu... ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jabłka w lampionie wyglądają przepięknie!
  Robisz świetne zdjęcia.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. So so nice as usual... your charms are so pretty... I'm preparing some gifts for you... I will tell you whwn it's gone... lots of love just for you.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcia jak zwykle i zestawienie jabłek i lampionu również . Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniały pomysł na wyeksponowanie jabłek, a lampion sliczny:)
  serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale tu pięknie u Ciebie :D fajnie, że jest tyle ludzi wokół co umieją tak "pięknie" żyć, stwarzać magię wokół siebie i cieszyć się życiem, pozdrawiam :) i dużo ciepła i wiosny życzę :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Your home is beautiful and so is your blog. I love your work! I wish I could read it all in English, but I love it all anyway!

  Hugs,
  Sheila
  Mt. Angel
  Oregon, USA

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczne fotografie i śliczne wnętrze. Pani Alicjo czy jest szansa, aby zaprezentowała Pani pokój dzieci. Byłabym wdzięczna i pewnie wiele innych mam też. W końcu pokoje naszych pociech też mogą być wyjątkowe i zapewne pokój Pani dzieci do takich należy. Pozdrawiam serdecznie. Pani blog jest dla mnie natchnieniem.

  OdpowiedzUsuń
 9. Je découvre votre blog qui est merveilleux ! Vos créations sont très jolies ainsi que vos photos. Très heureuse de faire votre connaissance car je suis d'origine polonaise ;-) A bientôt !

  OdpowiedzUsuń
 10. fantastyczny blog
  pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń

Welcome to my blog, I love to hear your comments.
Thank you!