wtorek, 17 stycznia 2012

Enchanted moment...

Przyjaciel - choćby nie wiem jak daleko - jest zawsze blisko. W sercu. Odległość tysięcy kilometrów jest niczym w porównaniu z niekończoną głębią przyjacielskiej duszy. (A.L.Aya) Niech Was nie zwiodą kolory... To zdarzyło się dzisiaj a nie grudniową porą... I właśnie dlatego radość jest podwójna a zaskoczenie potrójne!!! Zaniemówiłam i tyle! Nie wiem czy wierzycie w więcej niż szkiełko i oko, ale wyglądało to tak: mąż spytał mnie co słychać u mojej przyjaciółki Debohry, minutę(!) później zadzwonił do dzwi listonosz - i wręczył Dariowi przesyłkę od D.- morze prezentów, a niedługo potem nadszedł mail od Niej. No przecież nie mogła wiedzieć, kiedy jej podarunki do nas dotrą zza oceanu! Myślę, że jest Wróżką:))
Część z kilkunastu pięknych zawiniątek musi podrzemać jeszcze w pudełku - są dla Mai, a ona już wyjechała na ferie... Będą osłodą powrotu do szkoły:) Ja czuję się dzisiaj bajecznie, bo to czym zostałam obdarowana rozpieściłoby nawet księżniczkę! Wszystkie dekoracje i upominki znajdą się wkrótce na swoich nowych miejscach w moim domu. Już się nie mogę doczekać, gdy odmienię wiosennie kuchnię! Wspaniałe handmade-owe rękawice jeszcze dziś zabiorę na spacer, lawendowe woreczki już powędrowały do sypialni... Najpiękniejsze w tych prezentach to oczywiście pamięć, czułość gestu, przyjaźń i serdeczność - móc je otrzymywać to prawdziwy skarb.
Deborah, z głębi serca dziękuję!!!!! Wzruszyłaś mnie bardzo!!!
xoxo, Alicja

13 komentarzy:

 1. WOW!

  piękny gest! cokolwiek by nie było w środku:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mmmmmm..... Całe pudełeczko skarbów, i to jak pięknie wszystko opakowane. Cieszę się razem z Tobą. Pozdrowienia.Mira.

  OdpowiedzUsuń
 3. piękności !!! ale Ty w tych czerwieniach to dopiero poezja :)) buziaki ogromne ...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale niespodzianka! To mile, ze zawsze ktos o nas pamieta.
  Sciskam

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale cudna niespodzianka i jeszcze ta metafizyczna oprawa:) Alicjo bardzo mnie cieszy kazdy Twój post i te piekne fotografie...rozpieszczasz nas czytelników w tym roku:)(żyrandol z jemioły "zgapię" w tegoroczne świeta:)) post o herbacie to jak wyprawa w daleka podróż...a dzisiaj - miło było Cie zobaczyć:))) Mam tylko takie pytanie o autora tych cudnych cytatów, kim jest A.L Aya? Pozdrawiam bardzo serdecznie. Justyna

  OdpowiedzUsuń
 6. <3 to my beautiful friend, Alicja. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. To bardzo miłe kiedy pamiętają o nas inni. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy jak zobaczyłam w małym okienku nowy Twój post to czerwień. Wyglądasz bardzo pięknie. To miłe gesty takie prezenty od przyjaciół.
  Pozdrawiam Cię serdecznie i napisze maila wkrótce.
  Pozdrawiam serdecznie!
  Iza

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie ma nic przyjemniejszego niż zwykła pamięć o przyjaciołach i ciepłe myśli.... bezcenne:). Pozdrawiamy:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Po mnogości podarunków i misternym sposobie ich zapakowania widać, że szykowane długo, z namysłem i wielkim sercem! Tylko się cieszyć, że masz takich Przyjaciół!

  OdpowiedzUsuń
 11. Lavande -
  WOW! - taka też była moja reakcja:))

  Mira -
  Te piękne opakowania to taka dodatkowa radość:)))

  Monique -
  Mój domowy zestaw:)))

  Myszka -
  A nawet przemiłe:))))

  Janya -
  Tak to bardzo miłe, gdy ktoś o nas pamięta:))) Ale lubię bardzo być też "po tej drugiej stronie": pamiętać o kimś:)

  Justynko -
  I mnie miło Cię znów widzieć:)))) Dziękuję za piękne słowa:) Cieszę się, że żyrandol przypadł Ci do gustu i będziesz też miała własny (może podeślesz mi wtedy foto?)

  Deborah -
  Great to see you:)))) Thank you again my Friend:)

  Renia -
  Tak, racja. Cieplej wtedy na duszy.

  Iza -
  No tak! Czerwień to Twój kolor:) NIe wyobrażam sobie Twojej kuchni bez tej barwy:) Czekam zatem niecierpliwie na Twój list:)

  Zacisze -
  Tak, tak, tak. Pozdrawiam serdecznie!

  Flora -
  Cieszę się bardzo i staram się pielęgnować przyjaźnie. Są dla mnie skarbem. Brzmi to jak truizm. Ale wcale nie jest to takie oczywiste w dzisiejszych czasach...

  Uściski dla Was wszystkich!!!!!
  Alicja

  OdpowiedzUsuń
 12. "(...) pamięć, czułość gestu, przyjaźń i serdeczność - móc je otrzymywać to prawdziwy skarb" - BEZCENNE!

  OdpowiedzUsuń

Welcome to my blog, I love to hear your comments.
Thank you!