środa, 8 kwietnia 2009

Retro Charms give away!

This time a few words in English too. Dear friends passing by my blog - I would like to meet you better and I have for you a very sweet surprise: a gift - a very special one - Retro Charms designed especially for you, with your name! What to do to get it? First step: Leave your comment here, Second: link your blog with mine Retro Charm Garden. And write on your blog about this "give away". You can also (not neccesary ) select your favourite photo of my charms and place it on your blog. There will be at least two winners: one person by random, second: chosen by words left in a comment... Invention belongs to you:)))
You can 'play' all month from now. Than I'll present the lucky winners:) Have a good time! Those who have no blogs are invited to take part too. Also all sweet persons I've know already:)
Good luck:) Krótkie wolne tłumaczenie:)))) - zapraszam wszystkie miłe osoby odwiedzające mojego bloga do zabawy w której nagrodą będą zawieszki Retro Charm - bardzo szczególne - zrobione z myślą o zwycięzcach - z ich imionami! Aby wziąć udział trzeba tylko: zostawić komentarz tutaj, następnie zlinkować mój Retro Charm Garden ze swoim blogiem i napisać u siebie o naszej zabawie.że dodatkowo umieścić wybrane przez siebie zdjęcie zawieszek w swoim poście. Zwycięzców będzie conajmniej dwóch: jedną osobę wybiorę losowo, drugą dzięki słowom, które pozostawi w komentarzu. Inwencja należy do Was:))) Zabawa trwa przez cały miesiąc od dzisiaj, potem przedstawię Wam zwycięzców. Osoby, które nie mają bloga oraz wszystkie przemiłe osoby które już znam także są seeeeerdecznie zaproszone do wzięcia udziału! Wszystkim Wam życzę szczęścia!
Pozdrawiam Was słonecznie!
Alicja

46 komentarzy:

 1. Alicja, I have tried to purchase your retro charms and I could not find a suitable method of payment from South Africa to yourself. I love your retro charms and would be so, so delighted to win one. Please consider me when you decide who to give one to.

  Kind regards
  Pat

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniały pomysł i zarazem niespodzianka dla czytelników bloga. Włączam się do gry. Uśmiecham się do losu z nadzieją, że nawet, jak jest ślepy, to tylko na jedno oko ;)
  Chciałabym mieć zawieszkę z moim imieniem, ponieważ lubię je, jest częścią mnie - pierwszym prezentem, który dostałam od rodziców, wybranym spośród wielu innych, specjalnie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hi Alicja
  I have been visiting your blog often, and i love the pictures you make.
  It's good we can translate it because this way we get to know you a little bit.
  Any way i love your charmes they are just gorgeous.
  And i realy like your home (but i told you that before!)
  Greetings Anita

  OdpowiedzUsuń
 4. retro charms wzbudziły w moim domu prawdziwą falę zachwytu... nawet mąż je zauważył co wprawiło mnie w ogromne zdziwienie szczególnie, że on nigdy nie zwraca uwagi na takie drobiazgi... zgłaszam sie do konkursu- retro charms w domu nigdy za wiele! niestety nie prowadzę bloga :( ale komentarz zamieściłam pod zdjęciem timeless trinity
  pozdrawiam wiosennie Dorota

  OdpowiedzUsuń
 5. I linked your blog to mine months ago as I liked it so much with all your great ideas. I would love to win one too!! Pozdriwienia wiosenne i wesolych swiat tez z cieplej australii. Krissie

  OdpowiedzUsuń
 6. małe cuda, miniaturowe dzieła sztuki, Faberge tworzył cudeńka z jaj, a Ty tworzysz cudeńka - retro charms, małe skarby romantycznych duszyczek!!! przyłaczam się do zabawy i już linkuję!!!
  pozdrawiam,
  enchocolatte

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja na wygraną liczyć nie będę ale sama zabawa jakie emocje wzbudza, to czekanie na wyniki, szperanie, zaglądanie czy są już, czy się udało, czy będę mieć takie cudo??? Teraz już chłopa swojego rozumiem, on dzięki zakładom sportowym każdy mecz ze zwielokrotnioną siłą przeżywa! I ja zaglądać tu będę z przyspieszonym biciem serca...
  Słoneczne pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 8. Sympatyczny pomysł z zabawą i nawet dla tych, którzy nie prowadzą swojego bloga. Jakiś czas temu chcąc bliżej oglądnąć Twe zawiszkowe cudeńka szukałam Cię w Galerii Ursynów. Dowiedziałam się, że sprzedaż porowadzisz tylko przez internet.Twoja strona Arte Ego jest ciepła i urocza. Teresa

  OdpowiedzUsuń
 9. Hi Alicja , dearest, what a sweet idea, and how wonderfull your new charm is, looks so great .
  I have posted a picture ,of one of my favorites of your charms, on my blog, a beautifull rose.
  And you know I would love to winn, as I`m in love with your work.

  Hugs and love Dorthe

  OdpowiedzUsuń
 10. z ogromną radością przyłączam się do zabawy;)

  A zawieszki Retro Charms cenię sobie za piękno wykonania. Za nutę nostalgii w nich ukrytej. Za skromność, która dodaje im uroku.
  Za ciepło, które z nich bije.
  Za uczucie tęsknoty za tym co minęło.
  Ot Takie proste uczucia wywołują one we mnie...za to dziękuję...

  http://lavande-cottage.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. They are magical!! And would have loved to be the lucky owner of one of them.

  I hope you had a wonderful Easter Holiday and that the weather was good enough to be outside and enjoy.

  Have a beautiful day!
  Aina

  (I will put a link to your site and competition )

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy spotka mnie miła niespodzianka i zostanę szczęśliwą posiadaczką zawieszki Retro Chram?
  Kto wie?
  Pozostaje mi niecierpliwe oczekiwanie do 8 maja.
  Proszę nie brać za "wazeliniarstwo" kilku słów zachwytu oraz "ahów" i "ehów"
  dołączonych do powyższego wpisu.
  POzdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 13. 'Though we travel the world over to find the beautiful, we must carry it with us or we find it not.' - Ralph Waldo Emerson

  Pozdrawiam serdecznie i zgłaszam swój udział w zabawie!

  OdpowiedzUsuń
 14. Liebe Alicja,
  ein Besuch auf deinem Blog ist immer ein großes und schönes Erlebnis für mich und eine Quelle der Inspiration!
  Besonders hübsch eine Retro Charms und die Idee der Verlosung.

  Ich komme gerne wieder
  und grüße herzlich aus Bayern

  Gabriele

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja też przyłączam się do zabawy, bo jest o CO walczyć! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Już od dawna podglądałam Twoje piękne zawieszki, a szczególnie te z motywami kwiatowymi. To dzięki nim przypomniały mi się z nostalgią dwa lata spędzone w czytelni bibliotecznej nad renesansowymi zielnikami staropolskimi. Rośliny na zawieszkach i te na rycinach są jednakowo urzekające. Przypominają rękę dawnego kopisty, który z pieczołowitością pochylał się nad każdym obrazkiem. Ach, rozmarzyłam się za bardzo... Pozdrawiam i dziękuję za zabawę, która dostarcza dreszczyku emocji :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Witam i z przyjmnością wielką włączam sie do zabawy.
  Zawieszki są śliczne i tak absorbują swoim pięknem,że ....chciałabym je mieć wszystkie(taka zachłanna jestem,hihi...).
  Trudno wybrać jedną ,tą ulubioną..
  Ale zawieszka ze swoim imieniem,to dopiero jest coś.Mam juz z ARTE EGO poszeweczkę podpisaną moim imieniem....Pozdrawiam bardzo serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 18. Nie wiem od czego zacząć ... wpadłam do Ciebie pierwszy raz i poczułam się jak na wakacjach. Pochłonęłam jak najpyszniejsze ciasto drożdżowe każdy obraz każde słowo. Niesamowite uczucie gdy otaczające rzeczy są tak cudnie przedstawione, że człowiek czuje się jak w bajce. Przyłączam się do zabawy a retro charms chciałabym podarować przyjaciółce aby zarazić ją pięknem, które tu się dzieje pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 19. Alicija, I am going to link your blog but I don´t know how? So I will find out as soon as possible and I wish me a good luck:)))

  OdpowiedzUsuń
 20. I would be honoured to own (win) a piece of your beautiful work!!

  I shall be very proud to add a picture and link back to your site, thank you for the opportunity to do this.

  Regards, Linda (Australia)

  http://une-petite-folie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 21. Nie prowdzę wprawdzie bloga, ale chciałabym przyłączyć się do zabawy. Często odwiedzam Twojego bloga, bo podoba mi się klimat, jaki tu stworzyłaś. Retro charms są piękne. Przypominają minione czasy, które minęły bezpowrotnie, a do których, jak widzę wiele z nas tęskni.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 22. CUTE!! I have linked you and would love to win one of your pretty artwork pieces.

  Marian from the Netherlands

  OdpowiedzUsuń
 23. Hello - I left a comment on your other blog but I am not sure if I should have left it here so, as I do not want to miss out on the chance to win such a beautiful retro charm, I thought I would also leave a comment here too! Please enter me into your giveaway for such an exquisite piece .I have put a link to your blog from mine.
  Best wishes from the UK

  OdpowiedzUsuń
 24. Alicja, I love your exquisit charms and would hate to have missed such an opportunity to own one. They are simply the best. Please enter me in your giveaway. I have posted a link from my blog to your blog so people that read my blog can have the same kind of chance. Lots of Love Patti the displaced Yank that lives in the U.K. xxx

  OdpowiedzUsuń
 25. I love your charms very much and you have a wonderful blog
  XOX Rini the Netherlands

  OdpowiedzUsuń
 26. Dear Alicja,

  I found your blog from Carol's blog, and I can't stop seeing your beautiful photos!
  I really like these charms, I've never seen any before.
  I'm a hungarian girl, live in the beautiful vcapitol of Hungary, Budapest.
  Unfortunatelly here there aren't any shops where hungarian stitchers can buy some of your nice charms...

  I also left a comment on the other blog of you, but I wanted to write here too.
  Thanks for your lovely giveaway!
  I'd be happy if you visit my blog...

  Kind regards from Hungary,
  Nina

  OdpowiedzUsuń
 27. Hi Alicja,

  I found your blog through a couple of stitcher blogs. I love your charms! They are so retro and beautiful. I've posted about your giveaway on my blog. Please enter my name in your drawing.

  Thanks!
  Valerie

  OdpowiedzUsuń
 28. Hi Alicja,
  I just found your blog through a friends blog!! Your work is absolutely beautiful!!!! I would love to enter the giveaway~~ I will post about this wonderful giveaway on my blog as well~~ Thank you very much!!

  OdpowiedzUsuń
 29. I was at Patti's blog and saw the invitation to your giveaway :) Your charms are unique ! Please enter me in your generous giveaway ! A personalised charm, so special ! Definitely putting your link on my blog. Thank you.

  OdpowiedzUsuń
 30. please enter me in your giveaway, I saw your giveaway mentioned at Giraffe Xing blog and absolutely fell in love with your charms!

  OdpowiedzUsuń
 31. Knowledge of your blog through Nina and I loved your style.
  Your works are beautiful and convey an incredible peace.
  Thanks for your giveaway and for being so kind to leave dream of being lucky and get one of your works.
  Un abrazo

  Marcela

  "Love, peace and light for the world and people"

  OdpowiedzUsuń
 32. Hello, i have just created my own blog from decoration:ahhhlaladeco.blogspot.com, i hope you will like it. I visit yours one frequently; and i actuall love it, and please feel free to make any coments or suggestions.
  Yolanda

  OdpowiedzUsuń
 33. Hello, i have just created my own blog from decoration:ahhhlaladeco.blogspot.com, i hope you will like it. I visit yours one frequently; and i actuall love it, and please feel free to make any coments or suggestions.
  Yolanda

  OdpowiedzUsuń
 34. Na Twój blog trafiłam już jakiś czas temu i z wielką przyjemnością tu za każdym razem wracam. Podziwiam również twój sklep, pełen wyjątkowych przedmiotów i urządzony z pomysłem i staranością.

  Z Retro Charms spotkałam się u Ciebie po raz pierwszy i natychmiast podbiły moje serce. To naprawdę niepowtarzalne drobiazgi, pełne uroku, archaicznej nutki, a posiadanie spersonalizowanej zawieszki to już nie lada wyróżnienie dla obdarowanej osoby. Cenię przedmioty z duszą, drobiazgi, które powstają własnoręcznie, mają wyjątkową wartość. Bo życie składa się właśnie z drobiazgów, czy trafi do mnie jeden ? :D

  OdpowiedzUsuń
 35. PS. mój blog

  www.nicktoska.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 36. Hi Alicia, so lovely things you make
  they're gorgeous

  thanks for your great giveaway

  regards from Spain
  best wishes

  OdpowiedzUsuń
 37. These are beautiful -- thank for the chance!!

  OdpowiedzUsuń
 38. Hola me encantan las cosas que haces ya te puse en mi blog.
  Y me apunto para el Retro regalar.
  Gracias por hacernos participes.
  Besos♥♥

  OdpowiedzUsuń
 39. These charms are wonderful! I love your work. Thanks for the giveaway. I've linked your blog to my blog.
  Nelly

  OdpowiedzUsuń
 40. Witaj Alicjo,
  Twój blog odwiedzam już od jakiegoś czasu i niezmiennie jestem pod urokiem Twoich prac.
  W Twoich zawieszkach najbardziej ujmuje mnie to, że w tych maleńkich cudeńkach, na tak niewielkiej powierzchni potrafisz zamknąć ulotność chwili, uwydatnić jej niepowtarzalny charakter. Przez to są takie niezwykłe...
  I ja bardzo chętnie wezmę udział w zabawie. Marzyłabym o tym, by do mnie powędrowało coś tak pięknego, ale kto wie...? Choć czasem marzenia się spełniają;)
  Pozdrawiam serdecznie,
  Katarzyna

  OdpowiedzUsuń
 41. .....your retro charms are soooo wonderful - i will take you in my bloglist! And i love your house, its sooo beautiful!!

  Have a nice day, Jade

  OdpowiedzUsuń
 42. "Szansa nie zdarza się tylko raz w życiu. Pan daje ich ludziom wiele.."

  ..dlatego spróbuję i ja , mini obraz specjalnie dla mnie z kropelką ciepła od samego autora..

  Pozdrawiam wiosennie - Monika S.

  OdpowiedzUsuń
 43. Kochana Alicjo.Dlugo zastanawialam sie,czy stanac w kolejce po twoje cuda...Wlasciwie szczescia w wygrywaniu za wiele nie mam,ale twoje retro charms spac mi nie daja,wiec jestem:-)Te male dziela sztuki,nie tylko stanowia wyjatkowa dekoracje,ale przede wszystkim sa zwierciadlem duszy-niezwyklej i marzycielskiej. Pomimo,ze sie nie znamy,wlasnie tak wyobrazam sobie ciebie. Alicjo,tworz jak najwiecej ,bo nic tak nie cieszy,jak praca wykonywana z sercem:-)Pozdrawiam cieplo.Ania.

  OdpowiedzUsuń
 44. Alicjo w zeszłym tygodniu napisałam posta ale nie wiem czy w dobrym miejscu,bo pod tym linkiem:http://arteego-shop.blogspot.com/ co robic?

  OdpowiedzUsuń
 45. Alicja, I put my message on your other blog. Also put the give a way on mine!

  Very beautiful!

  OdpowiedzUsuń
 46. I thought I had already left a comment, but I can't see it, but forgive me if I have asked twice to be entered for your fantastic draw. I would love to have the chance to own one of your beautiful charms. Thank you.

  OdpowiedzUsuń

Welcome to my blog, I love to hear your comments.
Thank you!