poniedziałek, 6 kwietnia 2009

Royal Simplicity...

Bardzo lubię dekoracje, które służą upiększaniu stołu. Nieco na przekór szalonemu tempu życia - któremu nasze czasy usiłują nadać rangę imperatywu. Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Jakby to brzmiało w odniesieniu to stołu?
Serwetki, które Wam pokazuję "nosiłam w głowie" już dawno - a teraz stały się wreszcie realnymi przedmiotami. Jestem bardzo z nich zadowolona - lubię pomysły pełne prostoty, które mają w sobie jednak to "coś" co sprawia, że przedmiot nie jest bynajmniej powszedni. Albert E. - znany jako autor haiku: E=mckwadrat,pisał: Upraszczaj. Na tyle na ile się da. Nie bardziej. Miał czy nie miał na myśli serwetki?
Zestawy serwetek z dowolnymi monogramami można zamówić w Arte Ego - dostawa niestety już w terminie poświątecznym. Dziękuję serdecznie Dorthe za wyróżnienie:
Oto reguły zabawy: 1. Umieść logo na swym blog.2. Zamieść link do osoby, która Cię nominowała. 3. Nominate 10 blogs (one each dayżdego dnia).4. Umieść linki do nominowanych blogów. 5. Daj znać nominowanym, że ich wyróżniłeś. - Obawiam się o punkt 3, więc pierwsze nominacje przedstawię od razu:Li, decoMarta, Ita, Kamila, Greglis,
A dla wszystkich mam słoneczne pozdrowienia,
Alicja

8 komentarzy:

 1. Those napkins are just perfect beauty!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Serwetki są przeurocze :) Tak jak piszesz - piękne w swojej prostocie :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne i eleganckie . Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Urocze serwetki! Gratuluję wyróżnienia.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Aluś cudności jak zwykle- podoba mi się ten pomysł. Mam już od jakiegoś czasu mój wymarzony serwis dla wyjątkowych gości,haftowany obrus, do tego takie serwetki z ich inicjałami, kwiaty to szalenie po prostu szalenie miły dowód tego, że są niezwykle ważni.Po królewsku wręcz. Na szczęście mam dużą grupę znajomych, którzy o dziwo zamykają się w 4 literkach M, A, B, K. Pomyślę o tym niebawem.
  Mam pytanie czy inne kolory nitek wchodzą w rachubę jak biała np czy złota pasująca do złotej obwódki na porcelanie? Wydziwiam wiem a prostota jest tu kluczem no ale pytam i tak.Kamila

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo sympatyczne serwetki :)
  Właśnie sama pracuję nad podobnymi, tylko u mnie będzie biały monogram na białym lnie, ale robię je ręcznie, więc tak eleganckie mi niestety chyba nie wyjdą... i będę zamawiać :) tylko czy byłaby opcja dwóch lub trzech literek na serwetce?

  pozdrawiam
  ushii

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak ,serwetki z monogramem są piękne w swej prostocie. Takie podobają mi się najbardziej .
  Alicjo, dziękuję za wyróżnienie , bardzo mi miło!
  Życzę wesołych Świąt Wielkanocnych ,spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze.
  Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 8. Po raz kolejny zaskoczona jestem wyróżnieniem od Ciebie. Nie wiem czy na prawde na nie zasługuję.Dziękuję bardzo.Wkrótce przekażę je kolejnym osobom, jak nakazuje reguła zabawy. Potrzebuję jednak troszkę więcej czasu.

  OdpowiedzUsuń

Welcome to my blog, I love to hear your comments.
Thank you!